BYRÅ, senbarock, 1700-tal.

BYRÅ, senbarock, 1700-tal.

Ek. Tre lådor, beslag av mässing. Bredd 108. Djup 64. Höjd 77 cm.

Några listbitar saknas på lådfronter. Fanerskador och lagningar. Spår efter uppsats. Repor och märken. Fläckar. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK