FRUKTKNIVAR med STÄLL, 13 delar, nysilver samt silver, 18/1900-tal.

Knivar med skaft i sterlingsilver och blad i stål. Ställ i nysivler. Tot höjd ca 32 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK