SUPKOPP, silver, Anders Hjulström, Köping, 1809. Vikt 40 g.

Cuppa med växter och pärlstav. På rund fot. Höjd 12 cm.

Åldersrelaterat slitage, bucklor, repor och märken. Bristningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK