KONTORSSTOL, "Hercules", Kenneth Bergenblad, DUX, 1900-talets andra hälft.

Ljusgrått skinn. Kromad, snurrbar benställning. Höjd 110 cm.

Slitage. Fläckar. I behov av rengöring. Skada på skinnet på ett armlän.

Lähtöhinta
2 000 SEK