BORD, modell 2481, Florence Knoll, Knoll International, formgiven 1961.

Skiva i valöt, underrede på fyrpass i stål. Oval skiva. Längd 242 cm, bredd 136 cm, höjd 70 cm.

Repor, skador, lagningar.

Lähtöhinta
10 000 SEK