TESERVIS, 15 delar, flintgods, "Grand", Arthur Percy, Gefle samt Upsala-Ekeby, modellen formgiven 1930. |

12 tekoppar samt sockerskål, gräddkanna och tekanna. Dekor av guldbeklädd kant.

Smärre slitage, repor och märken. Mindre krackelyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK