SKÅP, allmoge, omkring 1800.

SKÅP, allmoge, omkring 1800.

Rak form med profilerat listkrön. Dörrpar med bakomliggande inredning. Längd ca 202, djup ca 43, höjd ca 135 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre renovering, bland annat senare bemålning.

Lähtöhinta
3 500 SEK