BARSKÅP, "Varié", Arne Wahl-Iversen, IKEA, 1960-tal.

Teakfanerat. Övre klaff med bakomliggande inredning av spegel, glas samt belysning. Underdel med dörrar med bakomvarande hyllinredning. Längd 100, bredd 46, höjd 113 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, fläckar, några repor. Mindre färgbortfall på svart glas. Ej funktionstestad el. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK