TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, Grythyttan, 1900-talets andra hälft.

Fjäderstål. Rygg och sits av trä. Några märkta. Bordets längd 100. Bredd 100. Höjd 66 cm.

Bruksslitage. Anlöpningar. Rost. Utbytta ribbor. Sprickor.

Lähtöhinta
5 000 SEK