BARNVAGN, A.W. Nilssons Fabriker, Malmö, 1900-talets mitt.

Brickmärkt. Gråmålad. Upp- och nedfällbar sufflett. Löstagbar bädd. Längd ca 115. Bredd ca 53. Höjd ca 91 cm.

Rostangrepp. Slitage. Repor och märken. Färgbortfall. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK