VINKYLARE, mässing, Ryssland, omkring sekelskiftet år 1900. Stämplad undertill.

Godronnerad. Indragen fot. Hänklar. Höjd 31 cm.

Saknar eventuellt överdel. Slitage, intryckningar. Slitage.

Lähtöhinta
1 800 SEK