GUNGSTOL, "Stingray", Thomas Pedersen, Frederica, modellen formgiven 2002.

Sits i formgjuten vit plast, kromat underrede. Nackkudde i svart skinn. Modellnummer 3500.

Bruksslitage, repor, märken.

Lähtöhinta
8 000 SEK