BYRÅ, gustaviansk stil. A.B G Lidner Hälsingborg 1900-talets första hälft.

Lös konturerad stenskiva. Tre lådor, metallbeslag, lätt svängda ben. Längd 90, bredd 49, höjd 82 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, smärre fanérnagg. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK