STOLAR, 6 snarlika, Thonet och Mundus. 1900-tal.

Märkta; Mundus varav en Thonet-Mundus. Böjträ, rygg med platta. Div utförande. Betsade.

Slitage, smärre fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK