SIDEBOARD, Florence Knoll, Knoll International, licenstillverkat av NK:s verkstäder i Nyköping, 1964

Fanerad med teak, svartlackerade metallben, hylla bakom skjutdörrar. Märkt. Längd 169 cm. Djup 46 cm. Höjd 66 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar.

Lähtöhinta
8 000 SEK