BOKHYLLA, "Stringhyllan", Nisse String. 1960-tal.

Fanérad. Gavlar 2 st, höjd ca 128 cm. Bredd 29 cm.
Tre hyllplan med datummärkning 21 sep 1961. 78x20 cm.
Underskåp med skjutdörrar. Bakomliggande hyllplan. Längd 78 cm. Djup 45 cm. Höjd 58 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK