BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Intarsiadekor. Rak form med avfasade hörn, tre lådor. Stenskiva. Längd 70, bredd 42 och höjd 73 cm. Nyckel finns.

Slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK