VÄGGUR med BAROMETER och TERMOMETER, C F LAURIN & SÖNER, sent 1800-tal.

Fodral delvis fanerat i mahogny. Höjd ca 49 cm.

Bruksslitage, några sprickor samt anlöpningar.Ej funktionstestad. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK