582805

SAMLING SMYCKEN MM, silver och guld, 1800-/1900-tal.

Fingerborg 18K guld med agat. Silverring, storlek ca 15,5/48. Slipsnål mindre modell. Armband med vita stenar, längd ca 18 cm, säkerhetskedja. Oval dosa, längd ca 3,5 cm.

Slitage. Fingerborg med bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK