MODELLBÅTAR, 2 stycken, 1900-talets första hälft.

Jagare HMS Karlskrona av Göteborgsklass samt ångbåt. Bägge med motordrift. Längd 47-50 cm.

Smärre skador. Delar saknas. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
2 000 SEK