FLYGKAPTENSUNIFORM, 2 delar, Linjeflyg, 1900-talets andra hälft.

Mörkblå kavaj med tre guldränder på vardera ärm, metallmärke med vingar märkt linjeflyg, sannolikt storlek M, ärmlängd ca 60 cm. Långbyxor, tot längd ca 101 cm.

Slitage. Någon obetydlig fläck.

Lähtöhinta
1 500 SEK