BORD, tre delar, 1800-talets mitt.

Ett slagbord med två månbord vid vardera kortsida. Total längd ca 290, bredd ca 118, höjd ca 75-76 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre renovering, bland annat senare bemålad. Båda månbord ca 1 cm högre än slagbord.

Lähtöhinta
3 000 SEK