FIGURIN, stengods, "Dora", Lisa Larson, Gustavsberg. 1900-talets mitt.

"Dora". Delvis glaserat stengods. Etikettmärkt samt märkt Dora, Sweden, Lisa L. Höjd 25 cm.

Smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK