BESTICKSSERVIS, 27 delar, silver, Magnus Aase, Bergen, Norge, 1960-tal. Ca 748 gram exkl. knivar.

6 gafflar, 6 knivar med stålblad, 6 skedar, 6 smörgåsgafflar, 3 serveringsbestick.

Smärre slitage. Snivar med stålblad. Någon buckla på knivhandtagen.

Lähtöhinta
3 000 SEK