BOK, "Svenska flottans historia", 3 vol. Stockholm 1942.

Blå förlagsband. Första (1521-1679), andra (1680-1814) och tredje bandet (1815-1945).

Pärmarna med slitage, smärre skador. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
2 000 SEK