584743

BROSCH/ HÄNGSMYCKE, 1800-talets mitt, 14k guld med rosenslipade vita stenar. Vikt 6,96 g.

Stämplad med tre kronor till stiften. Fleur de lys dekor. Tre droppformade hängen. Längd 6,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK