Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MÅNBORD, ett par, allmoge, Delsbo, Hälsingland, 1800-tal.

Ljust bemålat med detaljer i grönt och rött. Bredd 120, djup (2 x 59), höjd 76 cm.

Märken, repor, pigmentbortfall. Renoverad och kompletterad.

Lähtöhinta
3 000 SEK