BORDSLAMPA, Börje Lindau & Bo Lindekrantz, Zero, 1900-talets andra hälft.

Stomme av kromad metall. Vitlackerad genombruten skärm. Rund fot. Höjd ca 58 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Några repor och fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK