TAKLAMPA, "Bumling", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan. Diameter 60 cm.

Ljust lackerad, höjd ca 35 exkl metallfäste och sladd.

Repor, slitage, gulnad plast. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK