SKRIVBORD, industri, USA 1900-talets mitt.

Grålackerad metall, laminerad skiva. I sargen låda. Längd 173, bredd 75, höjd 77 cm.

Slitage, repor, färgbortfall, smärre bucklor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK