Empire

(1810-1840)
Empire
(1810-1840)

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, förgylld brons, empire, 1800-talets början.

För tre ljus vardera. Krönta av facklor.

Smärre ytslitage.

Muut tiedot

Har haft senare elektifiering.

Lähtöhinta
5 000 SEK