FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsat lövträ. Klädsel av skinn, lösa plymåer i rygg och sits. Snurrbar.

Slitage, repor och märken. Fläckar. Ställvis hårt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK