586336

SKÅL samt FAT, 2 st, glas, Erik Höglund, daterade -92.

Samtliga på fot. Tonade i varierande kulörer. Märkta "Chribska -92". Höjd 13-21 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK