586359

VAS, glas, "Claritas", Timo Sarpaneva, Iittala 1990.

Dekor av luftbubblor mot svart och vit fond. Signerad "TIMO SARPANEVA 64 / 1990". Höjd ca 20 cm.

Sedvanligt ytslitage, enstaka repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK