Kalusteet Peilit
587
SPEGEL. Empire, 1800-talets första del.
Spegel. empire, 1800-talets första del.

Svartmålat med förgylld dekor av akantusväxter. H 96.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK