Paul Klee

(Sveitsi, 1879-1940)
Paul Klee
(Sveitsi, 1879-1940)

MATTA, Paul Klee, 1900-talets andra hälft. Ca 278 x 182 cm.

Heltäckande mönster i pastelltoner. Rester av etikett.

Slitage. Kantslitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK