587283

RING, 18 k guld samt vitguld med rökkvarts samt åttkantslipade diamanter. Vikt ca 10 g.

Ring med trappslipad rökkvarts ca 17,5x12,5 mm. 2 st åttkantslipade diamanter ca 0.04 ct. Storlek ca 16,25/51.

Bruksslitage. Nagg på fasetten.

Lähtöhinta
3 000 SEK