KAVAJ/JACKA, Märthaskolan, 1960-tal

Geometriskt mönster i vitt, blått och rött, fyra fickor framtill, guldfärgade metallknappar, fodrad i rött. Etikettmärkt "H.M. Drottningens Hovleverantör Märthaskolans Franska Avdelning STOCKHOLM". Rygglängd ca 56 cm.

Bruksslitage

Lähtöhinta
1 500 SEK