SOFFBORD, Johannes Andersson, Trensums Möbelfabrik, 1950/60-tal

Stomme i teak. Två utdragbara extra skivor med svart laminat. Kopplade ben. Längd 160 cm. Bredd 64 cm. Höjd 50 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK