Muut
587794

SKULPTUR, glas, Kjell Engman, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Klarglas med dekor av färgad glasmassa i form av bl a öga. Signerad "GP Kosta Boda K. Engman 05820". Höjd ca 30 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK