KOPPAR, 1 par, porslin, Kina, troligen 1900-talets andra hälft.

Polykromt mönster av blommor och fåglar. Bär märkning. Höjd ca 7 cm.

Mindre slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK