587872

RINGAR, 2 st, 18K guld med odlad pärla, kattfotstämplade. Total vikt 6,2 gram.

Storlek på ring med odlad pärla 17,25/54. Den andra ringen med storlek 17,5/55.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK