BÄGARE/COGNACSKUPOR, ett par, sterlingsilver, Mexiko, 1900-talets andra hälft. Tot ca 776 gram.

Uppåt avsmalnande kuppor, rund fot, höjd 15,5 cm.

Slitage, repor. Båda med ristad stöldskyddsmärkning och inköpsort undertill.

Lähtöhinta
2 000 SEK