BÄGARE/VASER, 6 st, silver, Sydamerika 1900-talets andra hälft. Vikt tot ca 994 gram.

Några märkta sterling silver. Släta, odekorerade av olika form och storlek, höjd 11-14 cm.

Slitage, repor, samtliga med graverat namn och stöldskyddsmärkning undertill.

Lähtöhinta
2 500 SEK