SÄNGBORD, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Betsat furu. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. En låda under dörrpar. Bredd 44. Djup 31. Höjd 75 cm. Nyckel finns.

Renoverade. Slitage, repor och märken. Senare dörrstoppar och beslag. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK