SKÅP, "KA72", Göran Malmvall för K A Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft.

Lackerat. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Glasad överdel. Invändig belysning i överdel. Bredd 80. Djup 35. Höjd 203 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad belysning.

Lähtöhinta
4 000 SEK