FIGURINER, 2 st, porslin, "Stim 8" och "Stim 9", Sven Wejsfelt, Gustavsberg. 1900-talets andra hälft.

Lax och makrill. Längd 25-46 cm. Märkta på sockelns undersida.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK