589860

Ringar, 2 styckar, 23K en med en diamant, Johan Hanson, Umeå, 1896 och 1898 respektive. Vikt ca 21,74 g.

Storlek 60/19,25.

Slitage, nägg i sten, mindre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK