BAROGRAF, importerad av C L Malmsjö & Co, Göteborg från England, 1900-talets första hälft.

Mahognyfodral. Huv med glasade sidor. Längd 33 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor. Märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK