ORDNAR, 2 st samt plakett Kungliga svenska Aeroklubben, bla 1965.

"Kungl. Svenska Aeroklubben - S. Stark för synnerligen förtjänstfull insats vid VM i modellflyg 1965" ca 10,5 x 6,5. Svenska Nordstjärneorden diameter ca 4cm. Samt medalj Kungliga svenska Aeroklubben med Gustav VI Adolf diameter 3cm.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?